T.C. Esetçe Belediyesi
Anasayfa
TEİAŞ (Türkiye Elektrik İletim A.Ş.) GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE İŞÇİ ALIMI

Şirketin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu’na tabi sürekli işçi statüsünde 19 Elektronik Teknisyeni ve 131 Elektrik Teknisyeni 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile istihdam edilecektir.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar, İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapacaktır

BAŞVURUDA ARANILAN ŞARTLAR

İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı işyeri, ili, unvanı, sayısı ve aranılan şartlar linke tıklandığında açılacak olacak PDF dosyasında belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 24.08.2020 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir. İş gücü talebine sadece lise ve dengi okul mezunu olanlar başvurabilir. İŞKUR nihai listelerinde öğrenim durumu Önlisans ve Lisans olarak belirtilenler kura çekimine alınmazlar. Başvurular adayların adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adreslerine göre il düzeyinde karşılanacaktır.

 

İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı işyeri, ili, unvanı, sayısı ve aranılan şartlar için tıklayınız.